Własna firma w UK

Nie jest trudno założyć własną firmę w UK. Pomoże nam w tym polski księgowy w UK, który czeka na nasz kontakt.

To firma, która zajmuje się kompleksowymi usługami. Możemy liczyć na to, że doradzą nam, jaką strukturę firmy wybrać, zrejestrują naszą firmę w urzędzie skarbowym i pomogą w prowadzeniu księgowości. To jest taka firma, która daje nam możliwość zaistnienia w UK. Każdy może spróbować swoich sił tym bardziej, że tam opłaty są naprawdę bardzo małe. To nie nasz piękny kraj gdzie opłaty zabierają większość dochodów.

Tam jest odwrotnie, dlatego jeśli wyjedziemy do Wielkiej Brytanii to na pewno warto byłoby tam założyć własną firmę. Jeśli się nie sprawdzimy to zawsze możemy ją zamknąć. Przez pierwsze trzy miesiące nie musimy firmy nigdzie rejestrować. Sprawdzamy czy to jest coś dla nas czy nie, jeśli sprawdzimy się w nowej roli to nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy mogli zostać tam na stałe i prowadzić własną firmę. Wiele osób właśnie taką drogę wybrało i są bardzo zadowolone.

W czym jeszcze nam pomogą?

Jeśli mamy zamiar założyć firmę budowlaną to zarejestrują ją w systemie CIS. Jeśli nasza firma czy profil prowadzonej firmy wymaga uzyskania pozwoleń oraz licencji to księgowy zrobi wszystko żeby tę sprawę załatwić tak szybko jak to tylko jest możliwe. Konieczne będzie w wielu przypadkach zarejestrowanie podatnika VAT.

Księgowy w Londynie się tym zajmie. Jeśli chcemy żeby prowadzona była księgowość związana z tym podatkiem to również możemy na to liczyć. Oferta obejmuje również doradztwo związane z planowaniem finansów, podatków czy inwestycji w firmie. Dla osób zainteresowanych tym tematem można polecić stronę Capital Business Links – ksiegowy w Londynie bo tutaj znajdują się pozostałe informacje i cały zakres usług księgowych. Dowiemy się, na co konkretnie możemy liczyć wybierając tę firmę, a trzeba przyznać, że zakres usług jest bardzo, ale to bardzo duży. Dobrze, że można w łatwy sposób skorzystać z pomocy tak dobrze przygotowanej firmy zajmującej się księgowością na terenie Wielkiej Brytanii.