Nurkowanie na Synaju w Sylwestra

Jest wiele miejsc, które na pewno przypadną nam do gustu, jeśli chodzi o nurkowanie, ale na pewno warto odwiedzić Synaj.

Dahab to mekka dla nurków, dlatego jest to miejsce znane na całym świecie. Jeśli tam pojedziemy to będziemy bardzo zadowoleni, bo to, co uda nam się zobaczyć pod wodą będzie dla nas wyjątkowym przeżyciem.

To właśnie tam znajduje się słynna Blue Hole i jeśli udamy się w to miejsce na zorganizowaną wyprawę to na pewno tam trafimy. Miasteczko Dahab samo w sobie jest niesamowite i można tam poczuć wyjątkowy klimat. Będąc w Egipcie zwiedzimy takie miejsca jak Kanion, Bells, Caves, Island. Ciekawostką jest to, że obecnie organizowany jest wyjazd sylwestrowy. Można w tak pięknym miejscu spędzić sylwestra. To będzie dopiero niezapomniana chwila, o której będzie można wszystkim opowiadać. Cały wyjazd to aż tydzień i w tym czasie wiele razy będziemy mogli schodzić pod wodę. Przy okazji rekreacyjnego nurkowania można również zdobyć przeszkolenie w kursach, które wybierzemy. W lepszy sposób nie można pożegnać starego roku i przywitać nowego, dlatego tam warto być.

Najlepsze miejsce do nurkowania na świecie

Pod wodę będziemy schodzić aż dziesięć razy, czyli naprawdę bardzo dużo. W cenie mamy wliczony przelot do Egiptu i do warszawy plus transfery. Oczywiście mamy zagwarantowane jedzenie oraz nocleg w jednym z hoteli. Mamy również ładowanie butli i zwiedzanie kanionu na pustyni. Zabawa sylwestrowa w hotelu też jest w cenie. Do tego opieka instruktora nurkowania i ubezpieczenie czy opłaty TFG.

Dahab_03

Egipt to miejsce pod każdym względem wyjątkowe. Ma do zaoferowania bardzo dużo na powierzchni jak i pod wodą i im więcej z tego uda nam się zobaczyć tym lepiej dla nas. Jeśli wybierzemy takie Nurkowanie sylwester 2019 to będziemy na pewno bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Można spędzać sylwestra na różne sposoby, ale jeśli ktoś jest wielkim miłośnikiem nurkowania to warto właśnie postawić na coś takiego, a przekonamy się, że to będą niezapomniane chwile dla każdego z nas.